Služby

Zámečnictví Jakov má zastoupení předních českých a zahraničních výrobců. Dlouhodobě spolupracujeme s firmami Fab – Assa Abloy, Hobes, Rostex, Evva, TKZ, Tokoz, DOM, Mul-T-Lock, Winkhaus, Cobra, Abus a mnoha dalšími. V roce 2016 jsme se pak stali autorizovaným servisním střediskem firmy GU-BKS.
Od roku 1992 jsme autorizovaný servisní partner FAB ASSA ABLOY

Provádíme servis pro bezpečnostní dveře DIERRE

Skladem máme rozvorové zámky ATRA a MOTTURA

Při realizaci montáže a zabezpečení máte od nás zdarma prvotní prohlídku a návrhy zabezpečení, včetně zaměření dveří. Samozřejmostí je i bezplatné poradenství. Neplaťte zbytečně více!

 • Nouzové otevírání dveří – Zabouchli jste si dveře, ztratili, či zlomili klíč…. prostě se nemůžete dostat domů? Pak nás zavolejte, od 8.00 do 16.30 Vám přijedeme otevřít. Umíme také otevřít Váš trezor a zabezpečujeme dveře po vloupání.
 • Systém generálního klíče – navrhneme Vám a následně zrealizujeme systém generálního klíče (univerzálního klíče) pro Váš objekt. Vše proběhne přesně dle Vašeho zadání, které zohledňuje Vaše potřeby a požadavky.
 • Montáž a servis – Jednotlivé bezpečnostní produkty si u nás můžete nejenom zakoupit, ale nabízíme i jejich instalaci a servis, abyste se nemuseli o nic starat. Objednejte si komplexní řešení na klíč od návrhu až po následný servis. Montujeme bezpečnostní kování, závory, zámky, vložky, přídavné zámky. Dále nabízíme servis a montáž zavíračů dveří, samozamykacích zámků s elektromotorickým otevíráním dveří včetně zapojení.
 • Cylindrické vložky – úpravy – Zde se můžete podívat na úpravy cylindrických vložek, které dle požadavků zákazníků provádíme přímo u nás na provozovně.
 • Cylindrické vložky – montáž ozubeného kolečka – Na naší provozovně umíme upravit vložkuy FAB, BKS a EVVA pro použití v bezpečnostních dveřích pomocí vložení ozubeného kolečka, což umožňuje jejich následné použití v bezpečnostních dveřích, jako např. Sherlock a závorách, jako např. FAB a Titan.
 • Výroba klíčů, čipů a autoklíčů – Jsme vybaveni nejnovějšími technologiemi a pravidelně aktualizovaným softwarem v oblasti diagnostiky a výroby klíčů. Potřebujete klíč od 100 let starého zámku, vyrazit označení na klíče nebo načipovat autoklíče? Není problém!
 • Sjednocení zámků na společný uzávěr – sjednocujeme společně cylindrické vložky, visací zámky a také přídavné vrchní zámky. Po sjednocení již nebudete muset nosit objemný svazek klíčů, ale jedním klíčem odemknete současně například branku, vchod, garáž, dílnu, sklep, … vložky, visací a přídavné zámky. Provádíme také opravy a servis cylindrických vložek – vždy s použitím originálních komponentů jednotlivých výrobců.
 • Čipování – Montujeme čipové systémy, včetně přidělání dalších čipů přímo u nás na pobočce.
 • Vlastní bezpečnostní (chráněné) profily – Chcete mít plnou kontrolu nad tím, kolik klíčů bylo skutečně vyrobeno a mít jistotu, že si klíč od Vašeho objektu nikdo nezkopíruje bez Vašeho vědomí? Využijte služby vlastních bezpečnostních profilů.
 • Zabezpečování bytových domů – Jste majitelem či správcem bytového domu či paneláku a chcete eliminovat riziko vniknutí neoprávněných osob do objektu? Rádi Vám navrhneme řešení a následně celý projekt zrealizujeme.
 • Pro bytová družstva a SVJ – nabízíme pomoc a servis v nejrůznějších oblastech, vypracujeme návrhy zabezpečení domu, v případě uzavření servisní smlouvy, či smlouvy o spolupráci, nabízíme dlouhodobou slevu na řezání klíčů ve výši 20% a dopravu zdarma.
 • Poradna – zde vám pomáháme usnadnit výběr správného produktu a zároveň vás chceme informovat o některých úskalích, která souvisí s problematikou zabezpečovací techniky.
 • Proč nakupovat v Jakovu – Potřebujete vyřezat náhradní klíče a nejste si jisti, komu je svěřit, protože se bojíte o svůj majetek? Kupujete nové zámky a máte strach, aby byly správné a bezpečné? Nevíte si rady s výběrem správného kování, zástrče, pantu, dveřního zavírače… prostě zámečnického zboží? Pak se podívejte, proč přijít nakupovat k nám.
 • Gravírování – Začátkem roku 2016 jsme rozšířili naše služby o gravírování (psí známky, dveřní štítky, jmenovky, firemní cedule…). Používáme kvalitní materiály a výkonný software, ryjeme pomocí frézy, nebo pomocí diamantového hrotu pro velmi jemné texty do kovu, či eloxovaného hliníku. Grafické návrhy a poradenství zcela zdarma.

Komentáře jsou uzavřeny.